• Teatr internetowy

• „Kopciuszek” to jedna z najbardziej znanych i lubianych baśni, przedstawiana w wielu wersjach na całym świecie. To opowieść o tym, że los sprzyja ludziom dobrym i szlachetnym. Tym razem w e-spektaklu uczestniczyli uczniowie klas trzecich.   Aby najmłodszym przybliżyć postać Kopciuszka, a jednocześnie urozmaicić znaną fabułę, akcja przeniesiona została w czasy współczesne i stąd również pomysł na oryginalną inscenizację. Inspiracją dla lalek używanych w spektaklu są muppety. Taka formuła daje możliwość ukazania z dystansem i humorem natury ludzkiej, wyrazistego zarysowania postaci oraz brawurowego rozegrania wszystkich wątków.
          Naszym młodym widzom przedstawienie bardzo się podobało!  (XII 2018r.) A. Kobus