Certyfikat Polskiego Towarzystwa Dysleksji
W roku szkolnym 2012/2013 dwunastu uczniów kl. II- III naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjno - Terapeutycznym ORTOGRAFFITI rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Dysleksji. Program realizowany był na zajęciach terapii pedagogicznej, prowadzonych przez panią mgr Mariannę Truszkowską.
Po roku wytężonej pracy uczestnicy otrzymali dyplomy, a szkoła certyfikat Polskiego Towarzystwa Dysleksji. Certyfikat, który otrzymaliśmy zobowiązuje nas do ciągłego szukania dróg i rozwiązań w pracy z dziećmi.
Więcej o programie na stronie: www.ortograffiti.pl

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych świąt Wiekiej Nocy, smacznego jajka oraz odpoczynku w rodzinnym gronie życzy Administrator strony.