Uczniowie klasy pierwszej i drugiej przygotowali wyjątkowy Teatrzyk Ekologiczny, który z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowali społeczności naszej szkoły. Część artystyczna składała się z dwóch humorystycznych i jednocześnie pouczających scenek: „Mali Ekolodzy” oraz „Minionki ratują Ziemię”.
Podczas przedstawienia uczniowie przypomnieli, dlaczego ochrona naszej planety jest tak ważna oraz jakie codzienne działania pomagają dbać o środowisko naturalne. Wszyscy dowiedzieli się, że nawet najmniejsze gesty — segregowanie odpadów, oszczędzanie wody i energii czy troska o rośliny i zwierzęta — mają ogromne znaczenie dla przyszłości Ziemi. Mali artyści zachęcali również do odpowiedzialnego korzystania z zasobów przyrody i budowania nawyków sprzyjających czystemu i zdrowemu środowisku.
Nie zabrakło także piosenek o tematyce ekologicznej, które zaprezentował chór szkolny pod opieką pani Anny Jędrzejewskiej. Występ wzbogacił całe wydarzenie i wprowadził radosną atmosferę.
Przedstawienie przygotowane przez klasy I i II, mimo że poruszało bardzo ważne kwestie, było pełne humoru, energii i dziecięcej spontaniczności. Najmłodsi uczniowie zanim wystąpili na scenie, gruntownie poznali różne zagadnienia z zakresu ekologii podczas zajęć warsztatowych prowadzonych przez ich wychowawczynie — Annę Kobus i Mariannę Truszkowską. Dzięki temu młodzi ekolodzy mogli nie tylko świetnie odegrać swoje role, ale także przekazać cenną lekcję wszystkim uczestnikom wydarzenia.
Uczniowie klasy pierwszej i drugiej przygotowali wyjątkowy Teatrzyk Ekologiczny, który z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowali społeczności naszej szkoły. Część artystyczna składała się z dwóch humorystycznych i jednocześnie pouczających scenek: „Mali Ekolodzy” oraz „Minionki ratują Ziemię”.
Podczas przedstawienia uczniowie przypomnieli, dlaczego ochrona naszej planety jest tak ważna oraz jakie codzienne działania pomagają dbać o środowisko naturalne. Wszyscy dowiedzieli się, że nawet najmniejsze gesty — segregowanie odpadów, oszczędzanie wody i energii czy troska o rośliny i zwierzęta — mają ogromne znaczenie dla przyszłości Ziemi. Mali artyści zachęcali również do odpowiedzialnego korzystania z zasobów przyrody i budowania nawyków sprzyjających czystemu i zdrowemu środowisku.
Nie zabrakło także piosenek o tematyce ekologicznej, które zaprezentował chór szkolny pod opieką pani Anny Jędrzejewskiej. Występ wzbogacił całe wydarzenie i wprowadził radosną atmosferę.
Przedstawienie przygotowane przez klasy I i II, mimo że poruszało bardzo ważne kwestie, było pełne humoru, energii i dziecięcej spontaniczności. Najmłodsi uczniowie zanim wystąpili na scenie, gruntownie poznali różne zagadnienia z zakresu ekologii podczas zajęć warsztatowych prowadzonych przez ich wychowawczynie — Annę Kobus i Mariannę Truszkowską. Dzięki temu młodzi ekolodzy mogli nie tylko świetnie odegrać swoje role, ale także przekazać cenną lekcję wszystkim uczestnikom wydarzenia.
Uczniowie klasy pierwszej i drugiej przygotowali wyjątkowy Teatrzyk Ekologiczny, który z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowali społeczności naszej szkoły. Część artystyczna składała się z dwóch humorystycznych i jednocześnie pouczających scenek: „Mali Ekolodzy” oraz „Minionki ratują Ziemię”.
Podczas przedstawienia uczniowie przypomnieli, dlaczego ochrona naszej planety jest tak ważna oraz jakie codzienne działania pomagają dbać o środowisko naturalne. Wszyscy dowiedzieli się, że nawet najmniejsze gesty — segregowanie odpadów, oszczędzanie wody i energii czy troska o rośliny i zwierzęta — mają ogromne znaczenie dla przyszłości Ziemi. Mali artyści zachęcali również do odpowiedzialnego korzystania z zasobów przyrody i budowania nawyków sprzyjających czystemu i zdrowemu środowisku.
Nie zabrakło także piosenek o tematyce ekologicznej, które zaprezentował chór szkolny pod opieką pani Anny Jędrzejewskiej. Występ wzbogacił całe wydarzenie i wprowadził radosną atmosferę.
Przedstawienie przygotowane przez klasy I i II, mimo że poruszało bardzo ważne kwestie, było pełne humoru, energii i dziecięcej spontaniczności. Najmłodsi uczniowie zanim wystąpili na scenie, gruntownie poznali różne zagadnienia z zakresu ekologii podczas zajęć warsztatowych prowadzonych przez ich wychowawczynie — Annę Kobus i Mariannę Truszkowską. Dzięki temu młodzi ekolodzy mogli nie tylko świetnie odegrać swoje role, ale także przekazać cenną lekcję wszystkim uczestnikom wydarzenia.