Szkoła 2025/26
- Rozpoczęcie roku szkol. 2025/2026
- Pamiętamy o Armii Krajowej 'IX25
- Lekcja Historii 'IX25
- Prace drugoklasistów 'IX25
- BohaterON 'IX25
- Święto kwiatów 'IX25
- Pamiętamy o Armii Krajowej 'IX25
- Dzień Chłopaka 'IX25
- Świetlica w podróży 'IX25
- Sprzątanie świata 'IX25
- Dzień muzyki 'X25
- Wyzwanie historyczne 'X25
- Ekologiczny zakwas kl3 'X25
- Akcja-Pozbierajmy 'X25
- Wycieczka do MiniCity 'X25
- Dzień chłopaka 'X25
- Elektrośmieci 'X25
- Dzień bez przemocy 'X25
- Konkurs ekologiczny 'X25
- Konkurs dla nauczycieli 'X25
- Dzień Zdrowia Psychicznego 'X25
- Bogowie Olimpu 'X25
- Pamiętamy o AK 'X25
- RSC w szkole 'X25
- Konkurs Mój Las 'X25
- Dzień Pisania Listów 'X25
- Chór piór 'X25
- Konkurs-Ciekawa chmura 'X25
- Zdrowe śniadanie 'X25
- Projekt Fun Lab 'X25
- Dzień Drzewa 'X25
- Dzień bohaterów 'X25
- Dzień j. obcych 'X25
- Dzień folkloru 'XI25
- Dzień folkloru cz.2 'XI25
- Piosenka o bezpieczeństwie 'XI25
- Polonez w blasku bezpieczeństwa 'XI25
- Festiwal Piosenki 'XI25
- Kreatywne ... 'XI25
- Warsztaty szycia 'XI25
- Odblaskowa szkoła 'XI25
- Święto Niepodległości 'XI25
- Historyczne Wyzwanie 'XI25
- Zdrowe śniadanie 'XI25
- Odblaskowa szkoła - sprawozdanie 'XI25
- Wycieczka do Warszawy 'XI25
- Zajęcia techniki w klasie 3 'XI25
- Sukces Leny kl.III 'XI25
- Malujemy Sercem V 'XI25
- Warsztaty dla dzieci 'XI25
- Alfik matematyczny 'XI25
- Nasi w RSC 'XII25
- Andrzejki 'XI25
- Akcja Znicz 'XI 25
- Dzień Tabliczki Mnożenia 'XI25
- Mikołajki 'XII25
- Lekcja biologii 'XII 25
- Mikołajki kl.3 'XII25
- Wycieczka do Łodzi 'XII25
- Kiermasz charytatywny 'XII25
- Świąteczne prace kl.2 'XII25
- Płomień pamięci `XII 25
- Pocztówka dla Bohatera `XII 25
- Jasełka 'XII25
- Wycieczka do Warszawy 'XII 25
- Klasa I gotowa na święta 'XII 25
- Muzyczna przerwa 'XII 25
- Szyjemy Dobro 'XII 25
- Wsparcie, które wraca 'XII 25
- Teatr w CKiS `I 26
- Zdrowo jem `I 26
- Szyjemy Dobro 'I 26
- Kreatywna Świetlica `I 26
- Herby rodowe 'I 26
- Klasa VIII z wizytą w Urzędzie Gminy 'I 26
- Malujemy sercem-V 'I 26
- Pożeraczu Smutku 'I 26
- Sesja zdj. Malujemy sercem 'I 26
- Odznaczenie 'I 26
- Odblaskowa szkoła 'I 26
- Gala Odblaskowej szkoły'I 26
- Historia w pudełku 'I 26
- Dzień babci i dziadka 'I26
- Konkurs Znaczek 'I 26
- Lodowe medaliony 'I 26
- Wojewódzka Gala Odblaskowej Szkoły 'I 26
- Malujemy sercem-podsumowanie 'II26
- Święto Patrona Szkoły 'II 26
- Śladami Armii Krajowej 'II 26
- Konkurs baner "Odblaskowa Szkoła" 'III 26
- Bieg Tropem Wilczym 'III 26
- Dzień Kobiet w klasie III 'III26
- Dzień Kobiet 'III26
- Lapbook historia 'III 26
- Palmy wielkanocne 'III26
- Kino 'III 26
- Marzanna 'III26
- 120 lat Szkoły 'III 26
- Przyjaciele Szkoły 'III 26
- Konkurs LOP 'IV 26
- Wycieczka do Łodzi 'IV 26
- Bezpieczeństwo na wsi IV '26
- Sąd nad Jaruzelskim 'IV 26
- Międzypokoleniowa Szkoła 'IV 26
- Warsztaty zielarskie kl.3 'IV26
- Dzień matematyki 'IV 26
- Dzień świadomości autyzmu 'IV 26
- Turniej Wiedzy Przyrodniczej 'V 26
- Święto Konstytucji 3 Maja 'V 26
- "Segregujesz świat ratujesz" 'V 26
- Przyrodnicze doświadczenia kl.3 'V26
- Konkurs Piosenki Patriotycznej 'V 26
- Teatr kamishibai kl.3 'V26
- Konkurs recyt. elim. 'V26
- Rowerowa Stolica Polski 'V26
- Innowacja "Zachwycający świat zwierząt" 'V 26
- Listy do Ziemi 'V 26
- XIX Turniej Wiedzy Przyrodniczej 'V 26
- Mały Konkurs Recytatorski 'V 26
- Dzień Pustej Klasy 'VI 26
- Warsztaty florystyczne kl3 'VI26
- Naturalnie razem-warsztaty 'VI26
- Matematyka w praktyce 'VI26
- Bezpieczny Senior w Sieci 'VI 26
- Zdrowe kanapki w klasie 3 'VI26
- Kulinarna podróż po Europie 'VI26
- Konkurs plastyczny o bezpieczeństwie 'VI26
- Konkurs plastyczny-drapieżniki 'VI26
- Wizyta w schronisku 'VI26
- Sala zabaw wycieczka kl.1i2 'VI26
- Klasy I–III w CEKiS 'VI26
- Warsztaty w Bolimowie 'VI26
- Szkolny Dzień Dziecka 'VI 26
- Dzień Pustej Klasy 'VI 26
- Ulotki dla Seniorów 'VI 26
- Warsztaty RKO 'VI 26
- Wycieczka do Nieborowa 'VI 26
- W Radiu RSC 'VI26
- Integracja kl. 1i3 'VI26
- Zakończenie roku szkolnego 2025/26
Zakończenie roku szkolnego 2025/26
26.06.2026r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026, a dla naszych ósmoklasistów był to moment szczególny – pożegnanie z murami szkoły, w której spędzili ostatnie osiem lat. Z tej okazji absolwenci przygotowali niezapomniane wydarzenie, które na długo zapisze się w historii naszej placówki.
🏆 Szkolne Oscary 🏆
Tegoroczne pożegnanie klas ósmych przybrało formę wielkiej, hollywoodzkiej gali rozdania nagród. Nasi absolwenci udowodnili, że mają ogromny dystans, poczucie humoru i niesamowitą kreatywność. Wydarzenie poprowadził znakomity duet gospodarzy: niezawodna i świetnie zorganizowana Oliwia Krakowiak (nasza tegoroczna Przewodnicząca Szkoły) oraz pełen luzu Jakub Rosa, szkolna "Alfa i Omega".
Za iście filmowy klimat, zachwycające, złote dekoracje oraz perfekcyjne przygotowanie całej uroczystości odpowiadały nasze nieocenione Panie Anna Jędrzejewska oraz Eliza Rudzińska. To dzięki ich zaangażowaniu i dbałości o każdy detal, szkolna sala gimnastyczna nabrała blasku godnego prawdziwej, oscarowej gali i zamieniła się w iście hollywoodzką scenę!
Pierwsza statuetka miała powędrować do Pani Dyrektor, ale wtedy doszło do podmiany statuetki na żywego Oskara. Ta zaplanowana przez klasę pomyłka wywołała salwy śmiechu i ogromny aplauz publiczności. Ten pełen humoru incydent stał się najbardziej pamiętnym akcentem gali, przypominając nam wszystkim, że w filmie, jak i w życiu, najważniejszy jest dystans i dobra zabawa.
Uczniowie w tajemnicy przygotowali wyjątkowe statuetki dla swoich nauczycieli, wręczając je w niezwykle oryginalnych kategoriach, m.in.:
-
"Wielki Odkrywca i Strażnik Natury”
-
"Najlepszy Film Obcojęzyczny"
-
"Najlepszy Reżyser Wspierający"
Nie zabrakło także nagród specjalnych! Nagrodę za „Całokształt Twórczości” odebrała Dyrekcja, gorące podziękowania powędrowały do Pań Woźnych, a finałową statuetkę w kategorii "Podwójni Tajni Agenci" zgarnęli Wychowawcy odchodzącej klasy ósmej, którzy przez lata bezpiecznie przeprowadzili swoich uczniów przez szkolne fronty. Najbardziej wzruszającym momentem było jednak przyznanie tytułu „Najlepszych Producentów Wykonawczych”, który uczniowie zadedykowali swoim największym fanom – Rodzicom.
📜 Czas podsumowań, świadectw i wyróżnień 📜
Po artystycznej i pełnej humoru części gali nadszedł czas na oficjalne podsumowania. Pani Dyrektor podziękowała całej społeczności szkolnej za rok ciężkiej, ale owocnej pracy. Następnie odbyło się uroczyste wręczenie nagród: Świadectw z biało-czerwonym paskiem za najwyższe wyniki w nauce. Tradycyjnie rozpoczęto od absolwentów. Przyznane zostały również dodatkowe nagrody:
- Marcelina Kocęba oraz Oliwia Winciorek otrzymały nagrodę Wójta Gminy Nowy Kawęczyn za najwyższe wyniki w nauce (kończące Szkołę Podstawową)
- Kornelia Kozerska - Nagroda Specjalna za najwyższą średnią w roku szkolnym - 6.0
- Adrian Wiśniewski - za najwyższą frekwencję 100%
Dla młodszych klas był to radosny moment oficjalnego rozpoczęcia wakacji, natomiast dla ósmoklasistów – zamknięcie ważnego rozdziału w ich życiu i odbiór najważniejszych „dokumentów z planu filmowego”, czyli świadectw ukończenia szkoły podstawowej.
☀️ Zaczynamy wakacje! ☀️
Drodzy Absolwenci – życzymy Wam, abyście w nowych szkołach grali same role pierwszoplanowe, a Wasze życiowe scenariusze były pełne sukcesów. Zawsze będziecie tu mile widziani!
Wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Pracownikom Szkoły oraz Rodzicom życzymy bezpiecznych, słonecznych i pełnych odpoczynku wakacji. Nabierajcie sił, odkrywajcie nowe miejsca i wracajcie we wrześniu z nową energią!
Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!
Zapraszamy do obejrzenia Galerii zdjęć Zakończenie Roku Szkolnego 2025/26
-
