W dniu 1 czerwca obchodziliśmy w szkole Dzień Dziecka na sportowo. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju sportowym. Zadaniem było pokonanie 5 stacji m.in:
- Bieg w kaloszach
- Rzut do celu,
- Wyścig kelnerski
Zabawy miały na celu zintegrowanie zespołów klasowych. Każdy z uczestników otrzymał symboliczny upominek.
W dniu tym uczniowie korzystali również z atrakcji przygotowanych przez Radę Rodziców i nauczycieli. Było malowanie twarzy, wata cukrowa, lody, pop-corn i hot dogi.
