• UDS N. Kawęczyn

Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Trzciannie

firmie UDS pr. z o.o. w Nowym Kawęczynie

Szanowni Państwo!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za pomoc, którą Państwo nam zaoferowaliście. Jest ona dla nas dużym wsparciem i dowodem Państwa sympatii. Dzięki otrzymanemu sprzętowi sportowemu nasze dzieci będą mogły efektywniej kształtować sprawność fizyczną i kulturę sportu.

Jak wiadomo sport w życiu każdego człowieka, a zwłaszcza młodego, odgrywa znaczącą rolę. Stanowi ważną formę samorealizacji i edukacji. Jednak, by mógł prawidłowo funkcjonować w szkolnym środowisku potrzebni są ludzie dobrej woli przyczyniający się do rozwoju talentu sportowców.

Pragniemy również Państwa powiadomić, iż dołączyli Państwo do grona przyjaciół Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Trzciannie.

Liczymy jednocześnie na dalszą współpracę odbywającą się na różnych płaszczyznach działalności dydaktyczno-wychowawczej naszej placówki.

Dyrektor,

Rada Pedagogiczna,

i Rada Rodziców

Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Trzciannie.